fesebook
+38(048) 723-73-02,
+38(067) 557-03-02

+38(067)485-71-44 - технический консультант (г. Киев)
Меню
Головна / Послуги /Фасадні системи

Фасадні системи


 За статистикою в сучасному світі, в тому числі в Україні, для утеплення та декорування фасаду будівлі, все частіше застосовуються фасадні системи. Застосування фасадних систем дає можливість відмінним способом утеплити і декорувати фасад одночасно, за прийнятну ціну (співвідношення ціна-якість). Фасадною системою називається система обшивки будівель - їх фасадних сторін, покрівлі при створенні скляних куполів, зимових садів, світлопрозорих фасадів, призначена захищати поверхню будівлі від впливу факторів зовнішнього середовища.

Облицювальний матеріал, утеплювач, кріпильні кронштейни закріплюють сталевий або алюмінієвий каркас - то з чого складаються фасадні системи.

Важливим достоїнством фасадних систем є те, що їх застосовують при реконструкції старих будівель, а перед монтажем системи не потрібна спеціальна обробка поверхні будови, всі дефекти, які є на будівлі будуть вирівняні за допомогою профільних сіток. Мають високу звуко- і теплоізоляцією, це дуже важливо для жителів мегаполісів, а також мешканців, чиї будинки розташовані в галасливих частинах міста. Пріоритетним є той факт, що за допомогою фасадних систем можна кардинально змінити кут нахилу конструкції, це дозволяє дизайнерам і архітекторам втілити в життя найнеймовірніші бажання замовника застосувавши складні, нестандартні геометричні форми для зведення нових архітектурних шедеврів.

Тривалий термін експлуатації фасадним системам забезпечує безперервна вільна циркуляція повітря. Саме за рахунок вентиляції поверхні, монтаж фасадних систем можна проводити в будь-який час року і при різних погодних умовах, навіть під час снігопаду та дощу. У фасадних системах використовуються такі види облицювань як керамогранітні плити, натуральний камінь, склопанель, алюмінієві листи, фіброцементні плити і т.д.

Модульна, стійко-ригельна, спайдерна система - основні способи скління фасадів, що відрізняються один від одного особливостями конструкції і технологією зведення.

Фасадні системи, встановлені компанією «Экко-фасад» принесуть затишок і красу у ваш будинок, офіс, квартиру. Замовивши у нас фасадну конструкцію, ви заощадите не тільки час, а й кошти, подаруйте своїм близьким незабутнє відчуття гармонії, затишку та комфорту.