fesebook
+38(048) 723-73-02,
+38(067) 557-03-02

+38(067)485-71-44 - технический консультант (г. Киев)
Меню
Головна / Новини / Енергоефективний будинок за допомогою технології «мокрий фасад»

Енергоефективний будинок за допомогою технології «мокрий фасад»

Енергоефективний будинок за допомогою технології «мокрий фасад»

11 грудня 2013

Енергоефективний будинок за допомогою технології «мокрий фасад»

 

Для збільшення термоізоляційних властивостей будівлі застосовуються різні технології. На сьогодні в Україні найбільш затребуваним стає утеплення фасадів з використанням пенополистирольной або мінераловатної плити, а в якості фактурного покриття застосовується колерована фасадна штукатурка.

Така система утеплення отримала назву «мокрі фасади». Вона компонується з трьох шарів, якість яких повинна бути найвищого рівня, в іншому випадку гарантовано зниження рівня захисних функцій.

На стіну будівлі наноситься термоізоляційний матеріал, який прикріплюється до неї за допомогою полимерцементного клею і пластикових дюбелів. Базовий прошарок повинен витримувати усадочні, погодні і температурні навантаження, захищати утеплювач за рахунок жорсткості і пластичності. Базовий шар складається з розчину полимерцемента та армуючої сітки. Декоративна фасадна штукатурка наноситься на базу, саме її фактура додає остаточний естетичний вигляд будівлі. Фасад забарвлюється в будь-які кольори, надаючи витонченості й унікальності дому.

Компанія «Экко-фасад» використовує матеріали для створення мокрих фасадів тільки високої якості, саме тому виконана нами робота викликає позитивні відгуки, а фасади стійкі до непогодам і максимально відповідають функцій теплоізоляції і вологостійкості.