fesebook
+38(048) 723-73-02,
+38(067) 557-03-02

+38(067)485-71-44 - технический консультант (г. Киев)
Меню
Головна / Новини / Одеса змінює інфраструктуру історичного району

Одеса змінює інфраструктуру історичного району

Одеса змінює інфраструктуру історичного району

18 листопада 2013

Одеса змінює інфраструктуру історичного району

 

На містобудівному  советі Одеського виконкому було прийнято рішення змінити інфраструктуру району Молдаванки. На перетині вулиць Непрямої, Розумовської, Балківській і Середньої замість розвалених будівель буде побудовано кілька восьми-і дев'ятиповерхових будинків і торгово -розважальний центр, а також готель. Над проектом працювали провідні архітектори, які врахували всі нюанси і особливості району, а також міста в цілому.

Так як Молдованка - це історична частина міста, а також ворота Одеси, то будівництво буде проводитися з урахуванням відповідності всім пунктам Генплану. Фасад ТЦ припускають склити з використанням алюмінієвих профілів, це відповідає архітектурному стилю сучасного міста, надає відчуття легкості і прозорості, незважаючи на висоту і площу будівлі. Безсумнівно, виконання фасадних робіт буде проводитися досвідченими фахівцями, здатними якісно і в строк здати об'єкт в експлуатацію.

Житлові багатоповерхові будинки будуть будуватися з урахуванням створення вентильованих фасадів з використанням керамогранітної плитки. Це значно продовжить термін експлуатації будівель, забезпечить виведення вологи і допоможе створити комфортний мікроклімат в квартирах.