fesebook
+38(048) 723-73-02,
+38(067) 557-03-02

+38(067)485-71-44 - технический консультант (г. Киев)
Меню
Головна / Новини / Розсувні двері з алюмінієвого профілю - комфорт і функціональність

Розсувні двері з алюмінієвого профілю - комфорт і функціональність

Розсувні двері з алюмінієвого профілю - комфорт і функціональність

5 листопада 2013

Розсувні двері з алюмінієвого профілю - комфорт і функціональність

 

Великий попит на алюмінієві розсувні двері збільшив асортимент цієї вхідної групи .

Зростання популярності дверей зі скляним полотном і металевою рамою пояснюється особливостями зручності користування, функціональності та естетичного вигляду.

Безсумнівним достоїнством розсувних дверей є високий рівень світлопрозорості, що дозволяє збільшити площу проникнення природного світла і заощадити на використанні електроенергії.

Скляні двері з металевим профілем не вимагають додаткової площі, так як розсуваються в горизонталі кріплення. Алюмінієвий профіль передових виробників, таких як Reynaers, Alumil, Aluprof, відрізняється антикорозійним властивістю, не піддаються деформації в процесі експлуатації, а також забезпечують високий рівень захисту від взлома. Стекло, загартоване спеціальним способом, стійко до низьких і високих температур і при розбиванні розсипається на дрібні фрагменти, не здатні травмувати людину.

Для збільшення теплоізоляції профілі наповнюють спеціальної термовставкою, це необхідно для установки вхідних дверей. Якщо потреби в термоізоляції невисокі, то розсувні двері комплектують профілем з цілісного (холодного) алюмінію.