fesebook
+38(048) 723-73-02,
+38(067) 557-03-02

+38(067)485-71-44 - технический консультант (г. Киев)
Меню
Головна / Про компанію

      Про компанію 

 

Головна сфера діяльності компанії ТОВ «Экко-Фасад» - виконання комплексу фасадних робіт. Ми достатньо молода, процвітаюча виробнича компанія, співробітники якої мають величезний досвід у створенні якісної продукції. Наш колектив складається з дизайнерів та інженерів вищої категорії, що мають за плечима багаторічний досвід роботи в сфері фасадних систем і конструкцій. Ми надамо Вашому будинку унікальність, респектабельність, яка буде виділяти будівлю серед безлічі інших.

Фасад будинку - це візитна картка його власника. По фасаду будівлі і споруди, як і за зовнішнім виглядом людини, складається перше враження. Поєднання таких облицювальних матеріалів як скло, граніт, мармур, метал, дерево, композитні матеріали, декоративна штукатурка і багато іншого оформить ваш фасад в будь-якому архітектурному стилі, надавши витонченості, елегантності та індивідуальності дому будь-якої складності і висоти.
Екологічність, економічність і енергоефективність - це ті світові тенденції, на які сьогодні орієнтується весь прогресивний світ, тенденції, покликані поліпшити якість життя сучасної людини. Принциповим завданням, компанії «Экко-фасад», поряд з естетичністю, є досягнення максимальних результатів саме в цих параметрах.

Сучасне обладнання дозволяє створювати продукцію за європейськими стандартами і згідно індивідуальним замовленням клієнта. Ми забезпечимо виготовлення і монтаж фасадів: житлових комплексів, торгових центрів, бізнес центрів, приватних будинків і котеджів. Основні види робіт, що виконуються компанією «Экко-фасад»:

 

  • виготовлення та монтаж світлопрозорих систем самих різних форм і конфігурацій з використанням алюмінієвих профілів.
  • виготовлення та монтаж вікон і дверей в самому широкому асортименті;
  • монтаж систем вентильованого фасаду будь-якої складності із застосуванням сучасних, передових технологій;
  • виготовлення та монтаж внутрішніх дверей зі скла, скляні перегородки на будь-який смак і вибір, а також комплектуючі до них.
  • комплекс робот з влаштування фасадів «мокрим» способом із застосуванням сучасних екологічних матеріалів.

 

Алюмінієві рами і каркаси, використовувані нами, відрізняються високим ступенем екологічності. Скління фасадів із застосуванням металу забезпечує високий ступінь захисту від злому, а також гарантує шумо- та звукоізоляцію до 50 Дб. Конструкція зі скла різної товщини і алюмінію прекрасно захистить від атмосферних опадів, при цьому матеріал довговічний, не піддається корозії і деформації, а скло холодного гарту витримає величезні різниці температур.

Одним з напрямків нашої компанії є виготовлення вентфасада. Саме завдяки наявності прошарку зі спеціальним наповнювачем між стіною і облицювальним матеріалом, волога не утримується в стіні, а випаровується, запобігаючи руйнування несучих конструкцій. Крім практичних функцій, фасад, облицьований плиткою з керамограніта, композитними панелями або алюмінієм, стане прикрасою будівлі, органічно вписується в архітектурну стилістику міста.

При будівництві та ремонті будівель ми пропонуємо послуги по створенню системи зовнішньої теплоізоляції шляхом застосування системи «мокрий фасад». Такі переваги як підтримання мікроклімату в будівлі, оптимізація теплообміну, легкість матеріалу, невисока вартість збільшує попит на даний вид утеплення фасадів.

Скляні вікна і двері з алюмінієвим профілем стануть надійним захистом вашого будинку, вони володіють стійкістю до перепадів температур, до навантажень і прослужать довше, ніж ПВХ або дерев'яні. Ми встановимо склопакети різного розміру, одно-, дво- і трикамерні, з прозорим або тонованим склом. Сам профіль може бути різного кольору за шкалою RAL.

Скляні дахи стануть прикрасою, як великих комерційних будівель, так і невеликих приватних будинків. Сучасні технології дозволяють змонтувати конструкцію зі скла і металу під різним кутом, такий дах досить міцний, здатний захистити від дощу і снігу, навіть при великій його масі. Додаткова прозорість дозволить проникнути більшій кількості світла в приміщення і знизити енерговитрати на використання електрики.

Наші співробітники прибудуть на об'єкт, зроблять необхідні заміри і прорахують вартість кошторису. Дизайнери спроектують стиль і вигляд фасаду, створивши 3D- модель, тому замовник зможе заздалегідь переконатися, що його ідеї та фантазії можуть бути втілені з точністю.
Індивідуальний підхід до кожного клієнта дає можливість створити унікальну композицію з облицювальних матеріалів, що дозволяє забезпечити комфорт і неповторний декор будівлі будь-якої складності.
Всі роботи, що виконуються компанією «Экко-фасад» виробляються в строгій відповідності будівельних норм і правил.