fesebook
+38(048) 723-73-02,
+38(067) 557-03-02

+38(067)485-71-44 - технический консультант (г. Киев)
Меню
Головна / Послуги / Облицювання фасадів

Облицювання фасадів


Потреба людини в комфорті та затишку займає найважливіше місце в рейтингу життєво необхідних потреб. Наявність власного житла значно спрощує цю проблему. Але одним лише придбанням житла все не вирішується. Для комфорту та затишку будинок повинен мати належний вигляд як зовні, так і всередині. Естетичний вигляд будинку не тільки радує око, але і забезпечує захист від дії зовнішніх чинників.
Фасад - це найбільша за площею зовнішня поверхня будови. По суті саме фасад створює перше враження не тільки про дім, а й про людей, які там проживають. Облицювання фасаду або його зовнішній вигляд - візитна картка господаря, показник його акуратності, смаків і життєвих уподобань. Слід зазначити, що фасад - це не тільки краса, а й величезна користь. Переоцінити практичну роль фасаду дуже складно.

Облицювання фасаду і його стан виконують найважливіші функції для будинку. Найголовніша функція, яку виконує облицювання фасаду - захисна. Перш за все, це захист від зовнішніх факторів: різка зміна температур, дощ, сніг.
Захисна функція реалізується в таких функціональних категоріях: гідроізоляція (облицювання фасадів, яка захищає від проникнення різних опадів: дощ, сніг), теплоізоляція (запобігає від негативного впливу тепла і холоду), шумоізоляція (облицювання фасадів створює перешкоди для негативного проникнення шуму в приміщення).

На сьогоднішній день облицювання фасадів реалізується через безліч сучасних, професійних і високотехнологічних матеріалів. Перш за все, потрібно відзначити, що матеріали для фасадів повинні бути міцними, витримувати вплив вологи, яка може просочуватися через мікропори, витримувати дії заморожування або відтавання. Дуже важливо, щоб волога не накопичувалася всередині фасадного матеріалу. Адже з часом під дією морозу, волога перетворитися в лід, тоді облицювання фасаду може зруйнуватися.

Експерти заявляють, що ті матеріали, які використовуються на фасадах не повинні вимиватися або піддаватися вивітрювання. Висока температура або різка зіна температур не повинна надавати негативного впливу на матеріал. Послуги з облицювання фасадів не повинна змінювати з часом свій зовнішній вигляд. Матеріали, використовувані для облицювання, перешкоджають виникненню цвілі і грибка. Цей ефект досягається шляхом додавання бактерицидних добавок в облицювальний матеріал. Не повинно виникати потемніння, тріщин. Якщо такі негативні прояви мають місце, то значить матеріали, використані для облицювання неякісні.

Облицювання фасаду

Послуги з облицювання фасадів може бути виконана за допомогою самих різних матеріалів. Ці матеріали різні як за якісними характеристиками, так і по ціновій політиці. На сьогоднішній момент виділяють кілька способів облицювання. Перший спосіб - використання штукатурки. Цей спосіб спрямований на досягнення рівної поверхні для нанесення наступних матеріалів (фарб, акрилових матеріалів для фасаду). В даному випадку може використовуватися різні сухі штукатурні суміші або цементно-піщаний розчин. Другий спосіб облицювання - використання керамічного або клінкерної цегли.

Дані матеріали мають оригінальний зовнішній вигляд, тому даний спосіб ще можна назвати декоративним. На ринку будівельних робіт облицювання фасаду за допомогою керамічної цегли користується великим попитом. Третій спосіб - використання так званої скріпленої теплоізоляцією, яка реалізується в три шари: шар спеціального клею, шар теплоізоляції, шар, який армує. Послуги з облицювання фасадів не тільки створює декор, але і впроваджує основні захисні функції облицювальної поверхні.