fesebook
+38(048) 723-73-02,
+38(067) 557-03-02

+38(067)485-71-44 - технический консультант (г. Киев)
Меню
Головна / Послуги / Скління фасадів

Скління фасадів


В архітектурі сучасних житлових і промислових будівель все частіше використовується скління фасадів. Найрізноманітніші архітектурні та конструкторські рішення втілюються в життя при використанні скління. На сьогоднішній день ця тенденція активно використовується не тільки в промислових цілях, але і при будівництві навчальних закладів, торгових і розважальних центрів, адміністративних будівель, при облаштуванні вітрин магазинів і так далі. Послуги зі скління фасадів надають високопрофесійні фахівці. Встановити дану конструкцію самостійно не можливо.

Скління фасадів полягає в поєднанні різних профілів зі світлопрозорими матеріалами. Процес скління зводиться до використання алюмінієвого каркаса, який складається з горизонтальних і вертикальних елементів. Ці елементи називаються стійками. Пізніше ці стійки заповнюються склопакетами і кріпляться спеціальними кронштейнами до перекриття. Герметичність даного скління досягається за допомогою використання спеціального герметика. Даний тип скління називається класичним. Існує ще кілька різновидів скління. Наступний тип - скляні фасади зі стійко- ригельним кріпленням. В даному випадку склопакети кріпляться до каркаса за допомогою спеціальної притискної планки. В цьому випадку не використовується герметик. А герметичність досягається через використання гумових ущільнювачів. Структурне скління - приховані кронштейни приліплюють склопакет до каркасу, а в шов між склопакетами заливається герметиком.

Варто відзначити, що фасадне скління - це не тільки естетично красиве архітектурне рішення, але ще і маса переваг: теплоізоляція, звукоізоляція і енергозбереження. Матеріали, використовувані при склінні, характеризуються високою міцністю і необмеженим терміном використання. Це дозволить захиститись від палючого сонця, проливного дощу, морозу, вогкості. Тут варто відзначити, звичайно, відмінні властивості алюмінію, який, за своїми якісними характеристиками, значно перевершує дерево або пластик.

Саме цей матеріал особливо підходить для  фасадного скління, адже має високий рівень пожежостійкості. Наступна важлива перевага - видалення пара і відведення конденсату. Використовуючи скління фасадів, з'являється унікальна можливість вибору дзеркального або тонованого скла, плоских або об'ємних форм. Варто відзначити, що сучасна архітектура тяжіє до використання тонованого скла з легким відбиваючим ефектом.

Роботи зі скління фасадів завжди виконуються надійно і міцно. Це пов'язано з використанням якісних матеріалів: скло, алюміній, нержавіюча сталь. Ці матеріали мають тривалий термін експлуатації і найголовніше не піддаються корозії. Застосування алюмінію в склінні пов'язано з тим, що цей матеріал дуже міцний і легкий. Саме алюміній володіє високими звуко та теплоізоляційними властивостями. При склінні фасадів можна регулювати світлопроникність, вибравши скляну панель з різним ступенем коефіцієнта тонування. При цьому можна вибрати повністю прозоре скло або абсолютно дзеркальне скло. Використання спеціальних склопакетів і пластикових проставок між алюмінієвими каркасами здатне запобігти виходу тепла і зможе чинити опір промерзання будови зовні. Варто відзначити, що вартість скління фасадів залежить від розрахунку комплекту алюмінієвих конструкцій, якості і виду скла і складності монтажних робіт.