fesebook
+38(048) 723-73-02,
+38(067) 557-03-02

+38(067)485-71-44 - технический консультант (г. Киев)
Меню
Головна / Продукція

ПРОДУКЦІЯ

Компанія «Экко-фасад» готова виконати будь-які роботи по створенню фасадів, їх скління, а також надає послуги з установки алюмінієвих вікон і дверей. Ергономічність, енергоефективність та екологічність створеної нами продукції гідно оцінена нашими клієнтами.

Ми створюємо неповторний стиль будівлі за рахунок установки світлопрозорих фасадів. За бажанням замовника вони можуть бути з видимими алюмінієвими рамами і з каркасом, на який кріпляться скляні полотна, що здаються цільної площею. Прозорість скла створить ілюзію легкості і невагомості навіть висотного будинку.

Скляні куполи і атріуми - новинка в будівельній сфері, але все більше набирає популярності. Інноваційні технології дозволяють нам встановити скляні дахи і зенітні ліхтарі будь-якого розміру і конфігурації, що забезпечують неповторний вид спорудженню та збільшуючи кількість, освітлюваної природним сонячним світлом, території всередині приміщення.

Алюмінієві вікна та двері зайняли топове місце серед аналогічної продукції з альтернативних матеріалів. Ми вибираємо найкраще, тому нашим профільним напрямком стали послуги з установки саме цієї вхідній і склопрозорій групи. Профіль з алюмінію найбільш оптимальний матеріал для каркаса, так як він довговічний, стійкий до великих навантажень і здатний витримати різкі температурні зміни.

Для створення фасадів ми пропонуємо навісні вентильовані фасади або мокрі фасади. Вони дозволять продовжити термін експлуатації споруди, захистять від підвищеної вологи, утеплять стіни ззовні, економлячи корисну площу і додадуть естетичний вигляд будівлі будь-якої специфіки - і житловому приміщенню, і бізнес - центру.

Наша мета - забезпечити максимальний комфорт власникам приватних заміських будинків і котеджів, а також створити оптимальні умови для працівників і відвідувачів комерційних комплексів.