fesebook
+38(048) 723-73-02,
+38(067) 557-03-02

+38(067)485-71-44 - технический консультант (г. Киев)
Меню
Головна / Продукція / Алюмінієві композітні панелі

Алюмінієві композітні панелі

Алюмінієві композитні панелі являють собою сучасний облицювальний матеріал для фасадів будівель і оригінальних дизайнерських рішень для внутрішньої обробки приміщень. Завдяки особливостям монтажу, естетичної привабливості, високій зносостійкості і конструкції яка миється  композитні панелі отримали велике поширення. Вони широко застосовуються для оформлення зовнішніх стін будівель громадського призначення, аеропортів і вокзалів, медіафасадов.

Головною характеристикою виробів є їх багатошаровість. Алюмінієві композитні панелі поєднують в собі металеву жорсткість і міцність з легкістю алюмінію і пластика. Такий ефект досягається особливостями конструкції та технологічного процесу виробу.

Результатом виробничого процесу стають восьмислойні композитні панелі вагою від 5,5 до 7,8 кг на квадратний метр. Це в півтора рази меньш, ніж вага суцільного алюмінієвого аркуша і в три рази менше, ніж сталевого. Стандартний вироб має товщину від 2 до 6 мм, ширину 1240 і 1540мм, довжина алюмінієвої композитної панелі визначається побажанням замовника.
В якості верхньої поверхні для фасадів будівель використовується полівінілдентфторідное покриття, а для внутрішньої обробки - поліестерове. Це пояснюється високою зносостійкістю першого матеріалу і здатністю протистояти агресивному впливу середовища. Крім того, композитні панелі можуть виготовлятися декількох класів горючості.

Алюмінієві композитні панелі монтуються до зовнішніх стін для створення вентильованого фасаду. Особливість такої конструкції в тому, що вона кріпиться до будівлі на оцинкований сталевий, алюмінієвий або нержавіючої каркас. Таким чином, між фасадом будівлі й композитними панелями утворюється зазор, в якому вільно циркулює повітря, перешкоджаючи появі конденсату. Така особливість служить і довговічності самої панелі - в сонячні дні відбувається теплообмін між зовнішньою і внутрішньою стороною листа, не даючи першій деформуватися від перегріву.
Існує кілька способів кріплення аркушів - з відкритим або ущільнюючим стиком. Можлива комплектація екраном, що захищає від вологи позаду стику.

При підборі облицювального матеріалу для будови зупиніть свій вибір на алюмінієвих композитних панелях, запропонованих компанією «Экко-Фасад». Вони мають ряд значних переваг:

 

  • висока стійкість до несприятливих температурних режимів і опадів;
  • різноманітність колірних виконань;
  • втілення оригінальних дизайнерських рішень;
  • довговічність - такі конструкції можуть експлуатуватися протягом півстоліття.

 

Віддайте перевагу продукції нашої компанії, і ми зможемо провести розкрій панелей, з урахуванням архітектурного та дизайнерського рішення будь-якої складності. Продукція компанії «Экко-Фасад» зробить дизайн вашого будинку ексклюзивним і сучасним. Звукоізоляційні властивості такого вентильованого фасаду примножать затишок і розслаблюючу тишу всередині будівлі.