fesebook
+38(048) 723-73-02,
+38(067) 557-03-02

+38(067)485-71-44 - технический консультант (г. Киев)
Меню
Головна / Продукція / Алюмінієві фасади

Алюмінієві фасади

Вже дуже давно широко відомо, що фасад грає найважливішу роль при формуванні статусу і зовнішнього вигляду будівлі. Якщо за абсолютно непривабливим і абсолютно непрезентабельним фасадом ховаються розкішні апартаменти, вони нікому не будуть цікаві. Саме по якісному, красивому і сучасному фасаду формується думка і ставлення до будівлі, і до того, що ховається за його стінами. На сучасному етапі великою популярністю користуються алюмінієві фасади. Їх популярність пояснюється не тільки їх практичністю, але і презентабельним виглядом. Варто відзначити, що алюмінієві фасадні системи вирішують дуже багато важливих питань і проблем: гарантує будівлі довговічність, створює екологічність внутрішніх приміщень, збільшує термін експлуатації споруди. Алюмінієві композитні панелі захищають будівлю від негативного впливу вологи, морозу, вітру, дощу, від будь-якого руйнівного впливу навколишнього середовища. Основне завдання подібного фасаду - це збільшити термін експлуатації будівлі. Подібні конструкції забезпечують комфорт, затишок, тепло людям, які працюю, проживають або відпочивають за стінами цього будинку. Фасадні системи допомагають зберегти тепло всередині в холодну пору року, і забезпечують прохолоду спекотним літом.
Варто відзначити, що сучасні технології не стоять на місці. З кожним роком з'являється все більше і більше інновацій в будівельному світі. Нововведення в будівельному світі дозволяють створити фасадні панелі найвищої якості за найкоротші терміни. Важливо сказати, що композитні панелі можуть бути встановлені на вже існуючу будівлю при її реконструкції. Для нових будівель і споруд створюються нові панелі. Зовнішня частина панелі оснащена спеціальним зовнішнім утепленням, яке дозволяє зберегти комфортні кліматичні умови в приміщеннях.

Алюмінієвий фасад являє собою конструкцію з певного матеріалу, яка встановлюється на зовнішню стіну будинку. Варто відзначити, що матеріал для фасаду вибирає замовник. Його колір і фактура залежать від архітектурних рішень і цільової спрямованості будівлі. Який облицювальний матеріал може використовуватися: алюмінієві панелі, алюмінієві листи, натуральний камінь, композитні панелі. Варто відзначити, що дані фасади мають гарний вигляд, легкі і просторі, абсолютно невибагливі в прибиранні. Принесуть масу зручностей і комфорту в життя будь-якої людини. Алюмінієва панель була вибрана не випадково. Даний матеріал володіє високими експлуатаційними характеристиками.
Дані фасадні системи являють собою дуже надійну і практичну систему, яка застосовується не тільки в склінні, а й при створенні великих і габаритних систем внутрішніх перегородок. У тому випадку, де потрібно створити комфортну і надійну систему з різними типами відкриття: автоматичне відкриття, маятникові двері і розсувні. Алюмінієві фасадні системи застосовуються, як правило, при облицюванні об'єктів комерційного призначення. Цільове призначення даних конструкцій дуже широке. По-перше, для створення додаткової шумоізоляції. Даний ефект необхідний при організації діяльності офісів, кафе, ресторанів, житлових будинків, які знаходяться поблизу галасливих доріг, заводів або вокзалів. По-друге алюмінієвий фасад - це дуже гарний, стильний і сучасний елемент дизайну. Варто відзначити, що, якщо при створенні фасаду використовуються тільки алюмінієві профілі, такий фасад все одно буде відноситись до алюмінієвого.