fesebook
+38(048) 723-73-02,
+38(067) 557-03-02

+38(067)485-71-44 - технический консультант (г. Киев)
Меню
Головна / Продукція / Алюмінієві вікна та двері

Алюмінієві вікна та двері

Компанія «Экко-фасад» готова надати послуги з конструювання та монтажу алюмінієвих світлопрозорих конструкцій.

Алюмінієві вікна відносяться до світлопрозорих композицій, які не тільки практичні, але і відрізняються естетикою та вишуканістю. Їх використовують повсюдно - в обладнанні віконних прорізів житлової нерухомості, балконів, встановлюють в ділових і комерційних будівлях.

Перевагою вікон з алюмінієвим каркасом перед аналогічними конструкціями з дерева та металопластику стали їх довговічність, стійкість при вітрових навантаженнях, атмосферних опадах, герметичність, підвищені тепло- і звукоізоляційні властивості. Особливо вони актуальні при склінні отворів великих розмірів.

Наша компанія пропонує кілька видів алюмінієвих профілів: рамні, штапіковий, стулчасті, штульпові і імпостні. Підбір каркаса визначає, яке вікно необхідно встановити - незбиране, глухе або відкривається зі стулками - одно- або двостулкові.

У зв'язку з тим, що алюміній має високу ступінь теплопровідності для вікон і дверей застосовуються різні системи каркасів: однокамерні або багатокамерні. Перший тип відноситься до «холодного» профіля, а багатокамерні до "теплого".

Якщо приміщення не вимагає високої термоізоляції, то встановлюються холодні профілі. Теплі, укомплектовані вставками з полімерних матеріалів, підвищують стійкість до низьких температур, не дозволяють металу промерзати.

Підбираючи алюмінієві вікна, ціна яких формується з урахуванням вартості їх елементів, замовник повинен визначити, яка якість скла (ступінь гарту, його товщина) і конструкція рами йому необхідна.

Алюмінієві вікна та двері все більше користуються попитом серед населення. Профіль з цього легкого і міцного виду металу має ряд незаперечних переваг:

 

  • довговічність - термін експлуатації може становити до 80 -ти років;
  • високий рівень міцності при низькій вазі;
  • стійкість до зовнішнього середовища - антикорозійність, екологічність, не схильний до впливу УФ- променів;
  • стійкість до температурних перепадів, здатний витримати високі і низькі температури (від - 85С0 до 130 С0);
  • можливість створення конструкцій різних форм і габаритів.

 

вхідні групи

Алюмінієві двері бувають декількох видів:

 

  • розсувні - відкриваються в одній горизонтальній площині;
  • розсувні двері - відкриваються в одну сторону;
  • маятникові-одно-або двостулкові, відкриваються в обидві сторони;
  • «гармошка» - можливо складання двері по вертикалі.

 

У порівнянні з пластиком або деревом, алюміній має більшу міцність, а відповідно, більш довговічний. Саме тому алюмінієві двері найчастіше використовують в місцях, де відзначається висока прохідність людей - в ТЦ, бізнес -центрах та інших комерційних спорудах.

Для встановлення всередині приміщень зазвичай використовується холодний профіль, що не вимагає додаткової теплоізоляції. Якщо важливо утеплити приміщення, то вхідні двері комплектується багатокамерною рамою зі вставкою спеціального утеплювача. Для підвищення звукоізоляціі, двері з теплого профілю можуть використовуватися не тільки в якості зовнішніх вхідних, але і внутрішніх, міжкімнатних.

Двері з алюмінію комплектуються скляними полотнами, які здатні витримати дуже низькі або високі температури, вони також відрізняються безпекою, так як у випадку розбивання розсипаються на дрібні фрагменти, а спеціальна плівка утримує їх, не дозволяючи розлітатися по сторонам.

Наші співробітники підберуть найбільш відповідні для кожного типу приміщення алюмінієві двері, ціна на них буде залежати від складових світлопрозорої конструкції, виробника і вартості елементів.

Компанія «Экко-фасад» готова запропонувати алюмінієві вікна та двері, пофарбовані кольоровою гамою за системою RAL​​, що дозволяють ідеально поєднуватися із загальною стилістикою будівлі.