fesebook
+38(048) 723-73-02,
+38(067) 557-03-02

+38(067)485-71-44 - технический консультант (г. Киев)
Меню
Головна / Продукція / Фасадні панелі

Фасадні панелі

Фасадні панелі являють собою облицювальні покриття, що кріпиться на зовнішній стіні будівлі. Оздоблювальні панелі для зовнішніх стін пройшли еволюцію від примітивної вагонки до виробів, зроблених відповідно з новітніми технологіями і демонструють високі експлуатаційні характеристики в поєднанні з привабливим зовнішнім виглядом.
Клієнти компанії "Экко-Фасад" вже встигли познайомитися з перевагами цього багатофункціонального виду покриття:

 

 

  • захист стін споруди від несприятливого впливу опадів;
  • привабливий зовнішній вигляд, можливість імітації натуральних матеріалів для облицювання - каменю, деревини, цегли;
  • простота монтажу - для його здійснення не потрібно спеціально готувати стіни;
  • можливість монтажу конструкцій під різним кутом, горизонтально, вертикально - все це дозволяє облицьовувати прилеглі до стін поверхні.
  • довговічність, здатність до самоочищення;
  • більш низька ціна і технологічність, у порівнянні з фасадами з натуральних матеріалів, фактуру яких імітує конструкція.

 


Фасадні панелі є складовою частиною вентильованого фасаду. Подібна конструкція являє собою панель, що кріпиться на каркас, який в свою чергу укріплений на стіні будівлі.

Існує різноманіття видів фасадних панелей, які відрізняються за своїм зовнішнім виглядом і експлуатаційними характеристиками.

Імітують цегла і камінь відрізняються різноманіттям відтінків і фактур. Характеризуються довговічністю і добре переносять температурні перепади і сильне сонячне світло.

Фіброцементні складаються переважно з цементу з включенням целюлозних волокон і мінеральних наповнювачів. Можуть бути як гладкими, за рахунок покриття  акрилом, так і шорсткими з покриттям кам'яною крихтою.

Металеві, покриті полімерами, в основі своїй мають лист алюмінію або оцинкованої сталі. Крім ударопрочности демонструють високу стійкість до корозії, впливу агресивних середовищ, не горючі.

Фасадні панелі з деревних волокон виготовляються шляхом пресування розщепленої деревини. Відрізняються високою теплоізоляцією і добрим перенесенням низьких температур. Вони зберігають красиву фактуру деревини, а спеціальне покриття забезпечує їм більшу довговічність.

Вінілові володіють різноманіттям колірних рішень. Вони відрізняються великою кількістю плюсів - не схильні руйнівному впливу вологи, термін служби не менше 30 років, стійкість до корозії. Однак, їх рекомендується використовувати в помірному кліматі - при низькій температурі і сильному вітрі вони можуть потріскатися.

Сендвіч-панелі мають багатошарове виконання - два металевих листа, між яких розташована пластикова панель і пароізоляційний шар.

Керамогранітні і виконані з каменю ідеально підходять для експлуатації в умовах сильної легковажності, не кришаться при ударах. Недоліком можна вважати їх високу вагу, але при цьому виріб здатний прослужити піввіку, морозостійка і не поглинає вологу.

Термопанелі виготовляються з спіненого поліуретану та дрібних мармурових частинок, зверху присутній декоративний шар з клінкеру.

Фасадні панелі - це простий спосіб додати вашому будинку акуратний та красивий вигляд. Однак, як і будь-який виріб, що піддається впливу широкого спектра температур та інтенсивності опадів, вони повинні бути виконані якісно. Вся продукція компанії "Экко-Фасад" сертифікована і пройшла перевірку часом. Віддайте перевагу їй і ви забудете про часту необхідність ремонту та очищення фасаду.