fesebook
+38(048) 723-73-02,
+38(067) 557-03-02

+38(067)485-71-44 - технический консультант (г. Киев)
Меню
Головна / Продукція / Куполи і атріум

Куполи і атріум

Розвиток технологій будівництва відкриває масу можливостей для втілення різних архітектурних стилів і дизайнерських ідей. Виготовлення куполів призначене для прикраси будь-якого типу будови і для збільшення можливості освітлення приміщення природним світлом.

Світлопрозорі дахи, зенітні ліхтарі, атріуми, куполи, арочні перекриття широко використовуються для створення різних варіантів світлопрозорих конструкцій в комерційних спорудах, а також при будівництві приватних заміських будинків. За рахунок оптичних властивостей, а також міцності використаних матеріалів, такий купол забезпечить рівномірне освітлення від природного джерела, а також значно зменшить витрати на експлуатацію даху.

Види матеріалів, що використовуються для виготовлення скляних перекриттів.

Виготовлення куполів виправдано тільки в тому випадку, якщо правильно підібрано якість матеріалу. Крім естетичної функції, важливим аспектом є практичність світлопрозорої конструкції, вона повинна витримувати перепади температур, навантаження від атмосферних опадів у вигляді дощу і снігу, а також забезпечувати теплоізоляцію в приміщенні.

Для конструювання основного каркаса повсюдно використовується алюмінієвий профіль. Завдяки стійкості до корозії і легкості матеріалу , скляний купол або атріум прослужить довго і забезпечить герметичність світлопрозорої конструкції. Ще одним плюсом цього металу є відсутність шкідливих домішок і екологічність при впливі УФ- променів ( не виділяються шкідливі речовини).

Стилістика і функціональне рішення безпосередньо залежить від способу, форм і розмірів скляних дахів. Таке завдання як виготовлення куполів, ціна на які залежить від складності робіт, габаритів і якості використовуваних матеріалів, під силу лише професіоналам, партнерами яких є передові виробники.

В якості прозорого оптичного полотна використовують:

 

  • монолітний полікарбонат, що володіє високим ступенем прозорості, гнучкості і низьким рівнем горючості;
  • органічне скло, основні переваги якого: міцність, висока светопропускная здатність, легкість, низька маса, стійкість кольору і захист від атмосферних опадів і ультрафіолетового випромінювання;
  • стільниковий полікорбонат, в рівній мірі володіє необхідними функціями, що гарантують прозорість та надійність купола.

 

Компанії «Экко-фасад» під силу втілити в життя будь-яку задумку замовника, незалежно від місця застосування світлопрозорих конструкцій для дахів - приватних будинків або будівель громадського користування, торгових центрів, спортивних комплексів та інших комерційних споруд.