fesebook
+38(048) 723-73-02,
+38(067) 557-03-02

+38(067)485-71-44 - технический консультант (г. Киев)
Меню
Головна / Продукція / Мокрий фасад

Мокрий фасад

Мокрий фасад призначений для зовнішньої теплозахисту будівлі. Технологія утеплення будинку передбачає з'єднання в єдину конструкцію теплоізоляційного, базового і зовнішнього пластів. Для створення такого типу фасаду використовується штукатурка на основі водних розчинів, яка наноситься виключно в сирому стані, саме тому його називають «мокрим».

Одним із головних переваг штукатурки є її текстура, що дозволяє обробляти стіни будівлі в будь-якому варіанті дизайнерського підходу - від сучасного до стилізованого «під старовину». Нанесення фарб різнокольорового спектру розставляє остаточні акценти на зовнішній вигляд фасаду.

Головне завдання системи мокрих фасадів - зберігати тепло в будівлі і відсувати точку роси подалі від несучих стін. Застосування такого типу зовнішнього утеплення значно заощаджує енерговитрати і захищає від проникнення вологи та опадів.

Технологія створення

Кожен елемент конструкції «мокрий фасад» підбирається індивідуально, залежно від типу будівлі , товщини стін і фундаменту. З іншого боку , компоненти кожного шару повинні поєднуватися один з одним, не знижуючи ступінь основних корисних функцій кожного шару.

Для конструювання фасаду потрібно:

 

  • підготовка фасаду - зачистка стін від залишків старого покриття і штукатурки, їх вирівнювання і шпаклівка тріщин;
  • кріплення на клей і дюбеля теплоізоляційних плит. Зазвичай використовують дешевші пінополістирольні або мінераловатні плити. Підвищена вартість утеплювача з мінеральної вати пояснюється високим ступенем стійкості до поширення вогню і паропровідності;
  • нанесення базового шару, що складається з тонкого шару клею і просоченого  розчином, стійким до лугів, армованої сітки. Захисний шар служить надійним кріпленням утеплювача і зводить до мінімуму вплив вітрів на фасад;
  • обробка зовнішнім шаром - штукатуркою на водному розчині. 

 

Кожен етап припускає висихання, тому мокрий фасад не може створюватися протягом одного дня. Особливістю даної технології є температурний режим, тому роботи проводяться тільки якщо повітря прогріте мінімум до 5 С0 тепла. Бажано утеплювати будівлю за хмарної погоди або в тіні, попередньо завісивши стіни будівельним полотном.

Безперечними перевагами системи мокрий фасад є:

 

  • створення комфортного мікроклімату всередині приміщення;
  • гарантія утеплення і економія внутрішнього простору за рахунок зовнішнього способу нанесення конструкції;
  • захист будівлі від корозії і збільшення терміну служби будинку, звукоізоляція приміщення.