fesebook
+38(048) 723-73-02,
+38(067) 557-03-02

+38(067)485-71-44 - технический консультант (г. Киев)
Меню
Головна / Продукція / Світлопрозорий фасад

Світлопрозорий фасад

Світлопрозорий фасад, як елемент декору будівель, міцно увійшов в сферу будівництва. Крім витонченого зовнішнього вигляду, візуальної легкості і прозорості, експлуатаційні якості скляних конструкцій дозволяють реалізувати інноваційні концепції в сучасній архітектурі.

Скління фасадів має на увазі їх обробку шляхом кріплення скляних полотен до алюмінієвих профілів. Світлопрозорий фасад може мати різноманітну форму, колір і властивості. Сучасні технології і професіоналізм дозволяють компанії «Экко-фасад» реалізувати різноманітні конструкції: вертикальні, горизонтальні, похилі. Такі системи скління дають можливість створити композицію фасадів будь-якої висоти, зимових садів, балконів, галерей, дахів, а також встановити вікна і розсувні двері.

Системи з скляних полотен різноманітної товщини і міцності, а також високоякісні алюмінієві каркаси прикрашають стіни торговельних центрів, банків, спортивних і готельних комплексів, медичних та бізнес-центрів. Скління фасадів приватних будинків та іншої житлової нерухомості, сьогодні також стає актуальним дизайнерським рішенням в сучасному будівництві.

Будівельна сфера постійно і активно розвивається. Динаміка її розвитку обумовлена ​​активним впровадженням сучасних і самих нових технологій. Не так давно, великим попитом серед споживачів, стали користуватися світлопрозорі фасади. Використання фасадів даного виду дозволяє створити найсучасніші й унікальні будівлі і будови. За допомогою цих конструкцій будові додається певний імідж і надається певний статус. Вже давно відомий той факт, що статус і позитивна репутація компанії або організації визначається зовнішнім виглядом будівлі. Варто відзначити, що світлопрозорі фасади є елементом декору будівель. Вони міцно увійшли в сферу будівництва та архітектури. Крім витонченого зовнішнього вигляду, візуальної легкості і прозорості, експлуатаційні якості скляних конструкцій дозволяють реалізувати інноваційні концепції в сучасній архітектурі. Інноваційним підходом в облицюванні будівель - є використання скла. Даний спосіб не тільки створює презентабельний вигляд будівлі, але має масу позитивних моментів з технічної точки зору. 

Скління фасадів подразуміває їх обробку шляхом кріплення скляних полотен до алюмінієвих профілів. Світлопрозорий фасад може мати різноманітну форму, колір і властивості. Важливо відзначити, що скління фасадів шляхом використання внутрішнього алюмінієвого профілю є класичним способом скління. Даний спосіб скління називається навісним вентильованим фасадом. На сучасному етапі розвитку будівельних технологій виник новий спосіб скління - структурне скління фасадів. Його унікальність полягає у використанні непрозорого пофарбованого скла. Даний вид скла створюється за допомогою спеціальних технологій. Скло піддається обробці в печі, але перед цим його забарвлюють спеціальною фарбою. Даний процес обумовлює з'єднання матеріалу зі склоемалью, що в свою чергу робить скло дуже міцним і термоустойчивим. 

Сучасні технології та високий професіоналізм дозволяють компанії «Экко-фасад» реалізувати самі різноманітні за своїми якісними характеристиками конструкції: вертикальні, горизонтальні, похилі. Такі системи скління дають можливість створити композицію фасадів будь-якої висоти, зимових садів, балконів, галерей, дахів, а також встановити вікна і розсувні двері. Фасад може бути пофарбований в будь-який колір. Скло, яке використовується в фасадному склінні може бути прозорим, тонованим або дзеркальним. Системи з скляних полотен різноманітної товщини і міцності, а також високоякісних алюмінієвих каркасів прикрашають стіни торговельних центрів, банків, спортивних і готельних комплексів, медичних та бізнес-центрів. Скління фасадів приватних будинків та іншої житлової нерухомості сьогодні також стає актуальним дизайнерським рішенням в сучасному будівництві. 

Світлопрозорі фасади використовуються в склінні: адміністративних будівель, торгових або розважальних центрів, бізнес-центрах, навчальних закладах, банківських будівель, та інших приватних будівель. Скління фасадів має масу переваг: високий рівень технологічності, великий вибір геометричних форм, необмежений термін використання, морозостійкість, високий рівень захисту від шуму і корозії, можливість відтворення абсолютно будь-яких розмірів, висока ступінь пожежного захисту, можливість використання різних за своїми характеристиками елементів, високий рівень атмосферо стійкості.