fesebook
+38(048) 723-73-02,
+38(067) 557-03-02

+38(067)485-71-44 - технический консультант (г. Киев)
Меню
Головна / Продукція / Bентильований фасад

Bентильований фасад

Вентильовані фасади відрізняються від звичайних фасадів рядом переваг. Особливість їх полягає в тому, що вони застосовуються не тільки для облицювання комерційних і офісних будівель, але і приватних заміських котеджів.

Компанія «Экко-фасад» спеціалізується на установці даного виду фальшстен. Навісний вентильований фасад складається з декількох основних складових: плитки для зовнішнього облицювання, металевої конструкції, на яку вона кріпиться, утеплювача і вентильованої зони. Як облицювальний матеріал застосовуються керамогранітні або керамічні плити, нерідко використовується натуральний камінь або алюмінієві полотна. Така різноманітність матеріалу здатна прикрасити будівлі в сучасному стилі і забезпечити довговічність і гігієнічність облицювання.

Завдяки наявності утеплювача і прошарку між фасадом і стіною, вентильовані фасади забезпечують тривалість експлуатації будівлі, зводять до мінімуму відсирівання стін, забезпечують високий рівень теплоізоляції і знижують ступінь проникнення звуків і шуму всередину приміщення. При будівництві або ремонті будь-якої споруди така система фасадів зберігає в будівлі комфортний мікроклімат, який не вимагає використання кондиціонерів або інших вентильованих пристроїв.

Фасад - це один з найважливіших елементів в будівлі, його головне завдання полягає не тільки в естетичному або декоративному плані. Саме фасад несе відповідальність за довгостроковість експлуатації будівлі в цілому, саме фасад захищає будову від негативних, а деколи і згубних дій навколишнього середовища. Таким чином, фасад - це не тільки лицьова частина будівлі, але це ще й гарантія збереження будови від ушкодження. Постійні вдосконалення і високі вимоги до якості будівельних робіт сприяють впровадженню нових способів виготовлення і монтажу облицювальних матеріалів. Сприяють підвищенню рівня звукоізоляції і схоронності тепла, підвищують рівень захисту будівлі від погодних умов і рівень вогнестійкості. 

Вентильовані фасади відрізняються від звичайних фасадів рядом переваг. Особливість їх полягає в тому, що вони застосовуються не тільки для облицювання комерційних та офісних будівель, але і приватних заміських котеджів. Монтаж вентильованих фасадів являє собою конструкцію, яка кріпиться із зовнішнього боку будівлі. Дана конструкція складається з двох частин: облицювання і каркаса. Облицювальний матеріал може бути самим різним, але, як правило, використовуються фасадні панелі, які кріпляться до каркаса. Каркас теж може бути виконаний з різних матеріалів. Навіть з дерева. Але для якісного облицювання найкраще використовувати металевий каркас. Ця каркасна конструкція утворює невеликий зазор між облицювальним матеріалом і стіною, що сприяє постійному переміщенню повітря. Іншими словами цей проміжок вентилюється. 

Компанія «Экко-фасад» спеціалізується на установці даного виду фальшстен. Навісний вентильований фасад складається з декількох основних складових: плитки для зовнішнього облицювання, металевої конструкції, на яку вона кріпиться, утеплювача і вентильованої зони. Як облицювальний матеріал застосовуються керамогранітні або керамічні плити, нерідко використовується натуральний камінь або алюмінієві полотна. Така різноманітність матеріалу здатна прикрасити будівлі в сучасному стилі і забезпечити довговічність і гігієнічність облицювання. 

Завдяки наявності утеплювача і прошарку між фасадом і стіною, вентильовані фасади забезпечують тривалість експлуатації будівлі, зводять до мінімуму відсирівання стін, забезпечують високий рівень теплоізоляції і знижують ступінь проникнення звуків і шуму всередину приміщення. Варто відзначити, що основною перевагою вентильованих фасадів є їх економічність. Експертами вже доведено, що використання вентильованих фасадів дозволяє заощадити 40% коштів, які можуть бути витрачені на кондиціонування і обігрів будівлі. Не менш важлива перевага - довговічність. Саме вентильовані фасади можуть прослужити від 20 до 50 років. Все залежить від типу облицювання. 

При будівництві або ремонті будь-якої споруди така система фасадів зберігає в будівлі комфортний мікроклімат, який не вимагає використання кондиціонерів чи інших вентильованих пристроїв. 

Варто відзначити, що фасади даного виду з'явилися на столичному ринку нерухомості відносно недавно, десь в середині 90-х. Тепер, область вентильовані фасади (Київ) стала дуже популярною не тільки серед будівельників, але й серед споживачів, завоювавши довіру серед українців. Цей попит обумовлюється широким колом переваг фасадів подібного типу: вологостійкість, шумоізоляція, довголіття, енергозбереження, гарний і сучасний дизайн. Вартість вентильованого фасаду залежить від якості матеріалу і складності монтажних робіт. Варто відзначити, що дізнатися вартість фасаду в інтернеті, ввівши запит «вентильовані фасади ціна» неможливо. Кожен випадок індивідуальний і унікальний, тому потрібно обговорювати це питання безпосередньо з компанією, що надавала послуги з монтажу вентильованих фасадів.

 

Фасадні панелі

У сучасному світі кожна людина задається питанням, як зробити свій будинок, офіс, квартиру більш затишним і комфортним. При цьому, щоб зовнішній вигляд приміщення залишався таким же, або навіть, може виглядав краще. Таким рішенням можуть бути фасадні панелі, їх використовують для обшивки фасадів, оздоблення частин будинку, а також для різних архітектурних рішень. Завдяки різноманітності матеріалів для облицювання можна імітувати різні звичні матеріали (дерево, камінь) навіть самі непрезентабельні будівлі повністю перетворюються після оформлення декоративними панелями.

Такі панелі прослужать більше 60 років, і витримують мороз -40, стійкі до ударів - при цьому не втрачають естетичний вигляд протягом усього періоду експлуатації. Фасадні панелі - екологічні, всі застосовувані для виготовлення панелей матеріали не горючі і не токсичні, на них не утворюються грибки і не з'являється цвіль. Важливо відзначити добре теплозберігання та світлостійкість.

Через відносну простоту монтажу (невеликий розмір і вага самих панелей), а також можливості встановити панелі в будь-який час року, їх ціна більш ніж прийнятна для населення.


Композитні панелі

Панелі, що складаються з двох зовнішніх шарів алюмінію й екологічного, не пального наповнювача називаються - алюмінієві композитні панелі, цікавий факт, що загальна товщина аркуша таких панелей варіюється від 3,4 до 6 мм. Застосовуються панелі для ремонту фасадів, оздоблення будівель, облицювання вентильованих фасадів, виготовлення рекламних конструкцій, а також облицювання в середині приміщення, наприклад, у виставкових павільйонах.

Вони довговічні, служать більше 50 років, не піддаються корозії, не деформуються від погодних умов будь то спека чи холод.

Композитні панелі мають ряд переваг перед іншими облицювальними матеріалами, для порівняння вони легше фіброцементного листа в 3,5 рази, а керамограніта приблизно в 4,5 рази. Легкість панелей дає можливість зменшити навантаження на фасадні стіни будівлі, що є дуже важливою якістю при ремонті фасадів у готовому об'єкті. Для покриття панелей застосовується поліефірний лак і плівка з PVDF найкращої якості, ми гарантуємо, що фасад впродовж довгих років не втратить свій колір і буде виглядати так само, як після установки.

Алюмінієві композитні фасади дуже прості у догляді, досить просто протерти їх вологою серветкою, змоченою у звичайній воді. Композитні панелі настільки щільно прилягають один до дугого, що створюється ілюзія цілісного алюмінієвого полотна, при цьому - дуже міцного.

Безпека для компанії "Экко-фасад" стоїть на першому місці, виготовлення та встановлення конструкцій, проводиться нами з суворим дотриманням всіх архітектурних і будівельних норм та правил до обробки фасадів будівель.