fesebook
+38(048) 723-73-02,
+38(067) 557-03-02

+38(067)485-71-44 - технический консультант (г. Киев)
Меню
Головна / Послуги

Послуги


Послуги з облицювання фасадів
Фасад - це лицьова частина будівлі. Це свого роду захисний шар, який оберігає будівлю від негативного впливу навколишнього середовища. З цього випливає, що облицювання фасаду - це не тільки декоративний елемент, але і головний захисний механізм. Облицювання повинно бути виконано з найякісніших і міцних матеріалів, а найголовніше - мати високий рівень теплофізичних показників і шумоізоляція.


       Скління фасадів
Скління фасадів - інноваційне рішення в сфері сучасного проектування. Широко застосовується в облицюванні адміністративних будівель, торгових або розважальних центрів, навчальних закладів, офісних будівель. Фасадне скління являє собою процедуру, де застосовують скло і використовуються різні типи алюмінієвих профілів.

 

Утеплення фасадів
Утеплення фасадів - це процес теплоізоляції будівлі, де створюється додаткова звукоізоляція і запобігає появі цвілі і грибка всередині будівлі. Основні матеріали при утепленні фасадів: пінопласт, мінеральна вата, екструдований пінополістирол. Використання даних матеріалів дозволить надовго зберегти тепло в будові. Це можливо завдяки низькій теплопровідності даних матеріалів.