fesebook
+38(048) 723-73-02,
+38(067) 557-03-02

+38(067)485-71-44 - технический консультант (г. Киев)
Меню
Головна / Послуги / Утеплення фасадів

Утеплення фасадів


Київ - величезний мегаполіс, один з найбільших та розвинутих українських міст. У столиці України проживає більше 2 мільйонів людей. Слід зазначити, що жителі Києва вважають за краще проживати як в міських багатоповерхівках, так і в приватних будинках. З кожним роком населення міста зростає, все більше і більше охочих вирішують  покинути свої рідні міста і зануритись в столичне життя. Зі збільшенням кількості населення, збільшується і потреба в нових житлових комплексах і будинках. З кожним роком на карті міста з'являються нові багатоповерхові будинки, які стають рідними для тисячі киян. Але одним придбанням житла, все питання не вирішуються. Для того щоб придбане житло стало затишним сімейним гніздечком, потрібно дуже постаратися і докласти максимум зусиль.
Кліматичні умови та особливості нашої країни, а також постійно зростаючі ціни на комунальні послуги: газопостачання, електрику, змушують людей шукати можливість заощадити свої кошти. Утеплення фасадів (Київ) - це нова можливість не тільки поліпшити своє комфортне проживання, а й можливість заощадити дорогі енергоресурси. Крім своєї економічності утеплення фасадів (Київ) має ще й масу якісних переваг.

Дана практика вже давно активно використовується в зарубіжних країнах. Жителі Європи, США вже давно відчули те, що утеплення фасаду приватного будинку, котеджу, магазина, складу та інших різновидів будинків має дуже багато переваг. Переймаючи досвід зарубіжних країн, українці почали впроваджувати в практику цю безцінну можливість. Утеплення фасадів (Київ) за останні роки користується величезним попитом серед населення. Якщо пройтися вулицями міста і звернути увагу на будинки або магазини, то стане очевидним, що лише деякі з них зберегли свій первісний вигляд. Фасади багатьох столичних будинків утеплені. Але тут виникає питання: а чи так необхідно утеплення фасадів (Київ)?

Безперечно, утеплювати київські фасади просто необхідно. Адже більшість будівель в столиці належать до радянської епохи, і десятиліттями стіни київських будинків не піддавалися ремонту або реставрації. Сувора і сніжна зима, дощова осінь, а потім посушливе літо з кожним роком завдає все більше і більше шкоди стінам київських будівель. Руйнування, поява вогкості і неприємного запаху в приміщеннях - це, ті причини, які змушують людей скористатися послугою - утеплення фасадів (Київ). Дана процедура позбавить від вогкості, збереже тепло і подарує затишок і комфорт будинку. Але що таке утеплення фасадів?

Фасад будинку або квартири є найбільшою, за площею поверхню, яка пропускає все тепло і при цьому, може просочуватися вологою. В такому випадку появи вогкості в будові не уникнути. Утеплення фасаду - це якісно і точно підібраний матеріал, а в подальшому і грамотна установка теплоізоляційних матеріалів, які збережуть тепло і позбавлять від вогкості.

Теплоізоляційним матеріалом може бути пінополістирол, мінеральна вата. На сьогоднішній день існує величезний вибір матеріалів. Утеплення фасадів має три фази: перша - використання мінеральних плит або пінополістиролу для теплоізоляції, друга - використання армуючої фасадної сітки, а слідом покриття її шпаклівкою для захисту, третя - використання спеціальної фасадної штукатурки для декорування. Остання фаза надає роботі завершеного вигляду. Утеплення фасадів зберігає тепло, дає додаткову звукоізоляцію, захищає від промерзання, надає естетичний вигляд архітектурі і будівлі в цілому.