fesebook
+38(048) 723-73-02,
+38(067) 557-03-02

+38(067)485-71-44 - технический консультант (г. Киев)
Меню
Головна / Вакансії

ВАКАНСІЇ

            Потрібні робочі на монтаж вентильованих фасадів

Потрібні робочі на монтаж вентильованих фасадів

 

«Экко-фасад» - це компанія, що динамічно розвивається на ринку монтажу і установки фасадів різної складності, вікон, дверей, а також скляних куполів і атріумів. Ми займаємося утепленням і облицюванням стін, ремонтуємо і декоруємо фасади, створюємо неповторний стиль будівлі шляхом монтування алюмінієвих вікон і розсувних дверей.

Ми намагаємося впроваджувати нові технології, пропонуємо приємні ціни для наших клієнтів, тому обсяг замовлень збільшується постійно. Наша злагоджена команда поповнюється новими співробітниками, для нас важлива кваліфікація і досвід фахівця у сфері архітектури, дизайну та будівництва. Ми цінуємо виконробів, штукатурів, малярів, працівників різного профілю. Якщо ваше бажання - це працювати і підвищувати свої професійні навички та вміння в згуртованому колективі, то наші вакансії саме для вас.

Для нас важливим у кандидаті є майстерність, бажання працювати на совість і отримувати гідний заробіток. Умови праці в компанії «Еко - фасад» відповідають європейському рівню, а дружна атмосфера всередині компанії пробудить у вас полювання залишитися в нашій фірмі надовго.